| Niceihategreen a întrebat:

Salut lume! am nevoi de ajutor cine ma poate ajuta cu steam-ul cum sa am toate jocurile de pe steam? va rog ca sa joc si eu pe steam sau daca aveti un cont de steam cu jocuri pe el adica sleeping dogs sau cs global ofesive si nu mai folositi contul mi-l puteti da pe messenger? va rog daca stiti ajutati-ma?

1 răspuns:
| CatalinWaru a răspuns:

In primul rand nimeni nu va da cont de steam cu CSGO si la steam ai si jocuri gratuite daca mergi la store si la free-game dar CSGO si sleeping dogs sunt cu banii