| Obito05 a întrebat:

Defi imi iau ps4 de black friday. Dar pana atunci vreau sa intreb :
1)Cum imi cumpar naruto ultimate ninja storm 4 pe el (cum cumpar de pe ps store si cum pun bani acolo)?
2)Daca il cumpar de pe eMAG imi da toste DLC? Si daca mai apar pe alea de unde si cum le cumpar?
3) Daca imi cumpar de pe steam naruto U. N. S. 4 pot sa il joc si pe ps4? (Si daca da cum?)
5) Daca cumpar jocul trebuie sa cum ar fiecare DLC (daca apare unul nou) sau mi-l da pentru. ca am jocul?

Cam atat.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Salut,
1. Ca sa poti sa iti cumperi ceva din Store trebuie sa iti faci cont si sa ai card. Poti sa il folosesti pe al parintilor.
2. Ori ca il iei de pe Emag sau din store poata sa aiba DLC-urile incluse sau nu. Nu stiu exact cum e la jocul asta insa de obicei dupa un an de la lansare pot sa il cumperi cu DLC-urile incluse. In caz contrar le cumperi din STORE separat de joc.
3. nu
4. L-ai sarit.
5. Nu. Daca apare un DLC ulterior il platesti.