| avaaaalon a întrebat:

Din ce magazine pot cumpăra jocul "The Sims 3", şi cam cât ar costa? Trebuie să menţionez că sunt din Bucureşti. Nu vreau să-l cumpăr online, n-am încredere. FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Eu ultima oara am fost la Emag si la flanco si am vazut ca putea costa si pana la un milion jumate. Te-as sfatui sa il iei de la un prieten care il are! Sa ii faci copie la DVD sau ceva de genu! Succes!

| avaaaalon explică (pentru ELEMENT3110):

Problema este că niciun prieten nu are acest joc, sau oricare alt joc SIMS. Unii îl vor, pe alţii nu-i interesează. Nu am de la cine să-l împrumut. :'(
Mă tot uit pe youtube la trailer şi la cum creează unii "personaje" şi mi se pare destul de interesant.

Am jucat The Sims 2, dar nu-mi mai merge... în fine, mersi pentru răspuns. happy