| TipuNebun a întrebat:

Din greseala am sters niste date de la Paladins si apoi am sters tot jocul ca sa il instalez din nou dar cand incerc sa il instalez imi spune ca jocul este deja instalat.Am incercat sa il iau si de pe Steam dat imi spune ca nu gaseste Hi-rez louncher.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FloareAdrian11 a răspuns:

Ai sters jocu din Program Files? Daca da atunci intra in Control Panel si dezinstaleazal intai de acolo. Daca ai facut asta deja, Descarcati tu Hi-Rez Launcher si instaleaza. Apoi instaleaza paladins. Daca iti mai da vreo eroare sa imi zici. *Dupa ce ai dezinstalat mai verifica o data in program files folderul Paladins, sau in steam/steamapps/common/Paladins daca il ai (daca le ai Stergele, dupa ce le-ai dezinstalat.

| TipuNebun explică (pentru FloareAdrian11):

Am rezolvato.Multumesc ca mi-ai spus.

1 răspuns: