| ToxicG a întrebat:

Dintre Drakensang si Metin2 care`i mai ok? Argumentati raspunsul.
Funda!

3 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Metinu'i foarte intuitiv simplu si usor de jucat pentru un incepator, daca vrei sa te complici oleaca ia drakensang happy

| Kosminutza12 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, Metin2 e mai ok. In primul rand pentru ca nu am auzit de celalalt laughing in al doilea rand pentru ca si eu joc laughing in al treilea rand, te-as sfatui sa joci pe versiunea RO, nu pe serverele private fiindca acolo, dupa parerea mea, cresti prea repede, faci prea multi bani prea repede, obtii iteme +9 full bonusate foarte usor si foarte repede, faci P la skill`uri foarte repede si usor... Mi se pare mai distractiv pe RO, sa "te chinui" pentru ca asa e mai distractiv!
Metin2 RO e un joc super tare! Sper ca te-am ajutat!winking

| Dragos_Franciuc_1995 a răspuns:

Metinul este usor dar drakensang trebuie sa faci iteme : verzi albastre mov portocali sau chiar galbene. in plus trebuie sa faci si rank. Recomand Drakensang