| MegaOmega a întrebat:

Dintre FarCry3 si Assassin's Creed 3, care mi-l recomandati?

7 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

NU stiu de ce intrebi asta? Sunt 2 jocuri din 2 categorii diferite(FPS si Adventure-Action). Daca ai fi intrebat de doua jocuri din aceeasi categorie as fi putut sa-ti raspund deoarece sunt lucruri pe care poti sa le compari mai usor. Unora nu le place foarte mult FPS(ma numar printre ei) si iti dai seama ca va alege Assassasins Creed 3.

Sper ca te-am ajutat

| Twatwaffle a răspuns:

AC3 e o dezamagire pentru restul seriei.In loc de AC3 mai bine ai juca AC2, AC3 insulta inteligenta oricarui om cu 2 neuroni(at least). Pana si engine-ul grafic care altii il pupa in cur e mai slab decat ce aveam in titlurile precedente.Peisajele sunt anoste comparativ cu Florenta sau Constantinopolul din precedentele.Far Cry 3... o sa te distrezi cu siguranta.Gameplayul pe care l-am vazut pana acum e interesant, n-am de gand sa dau spoilere.Cei interesant e ca modul stealth chiar functioneaza.Un shooter foarte bun, mai ales pentru ce ofera piata drept concurenta.Hitman Absolution, ceva buguri simpatice cu aruncat de topoare prin usi inchise.Gameplay decent(47 e overpowered oricum), un pic cam tras de par, dar totusi...sa ascunzi cadavre in lazi de haine e "de bine" in apropierea Craciunului(nu ca ar conta). Dishonored, l-am terminat, cu 2 finaluri, sufera la rejucabilitate.Il poti juca maxim de doua ori, odata letal, sa omori tot si sa primesti finalul negativ, sau sa fii ninja si sa primesti finalul bun.Depinde ce vrei tu sa joci, sunt genuri diferite, nu e ca si cum ai compara Battlefield cu CoD.Personal,as alege FarCry3.Consulta youtube-ul!

| MihaiGe a răspuns:

Assasin creed are grafica tare si mai multe optiuni.
Bafta!

| 98Enigma a răspuns:

Iti recomand FarCry3...AC3 ma cam dezamagit si are si un multiplayer foarte slab...

| gamerulyonutz a răspuns:

Assassin`s cred 3, pentu ca are maio buna configuratie, Funda.

| MegaOmega explică:

Daca ar fi sa adaug si HitMan Absolution si Dishonored? Care ati alege atunci?

| iulian6861 a răspuns:

Assassin's Creed 3 este cu mult mai tare ai incredere, funda?