| Stefanica_Laurica_1994 a întrebat:

Doresc si eu un metin2 500-1000 rate cu otel+9 si batalie +9 la magazin.Sa faci bani usor si lvl nu chiar asa dar in 2-3 zile sa faci lvl max.Primul care raspunde cel mai repede si cel ai bine ia funda.

Sa nu dati raspunsuri daste cu site de metin2

4 răspunsuri:
| ClaudiuStar a răspuns:

Cam ceva de genul este Metin2X, cauta pe google.

| Stefanica_Laurica_1994 explică (pentru ClaudiuStar):

Zi numele complet nu ''ceva de genu ''

Altfel nu-ti dau funda

| ClaudiuStar a răspuns (pentru Stefanica_Laurica_1994):

Am zis ca e geva de genu cum ai descris tu metinul dorit. Adica se incadreaza in ce ai zis, asta e numele complet.

| Stefanica_Laurica_1994 explică:

Haideti continuati cu raspunsurile n-am dat inca funda mai astept pana pe 20.2. 2015 sa vad ce raspunsuri mai primesc