| AvalohAlyn a întrebat:

Dorința si ambiția mea în perioada asta, anii astia este sa fac cât mai multa performanta virtuala în jocul de tip manager de fotbal numit ManagerZone cu echipa mea (FC Alinborger ) și să am o cariera de succes că politician in jocul Erepublik.E cineva care joaca jocul asta ManagerZonesi imi poate da sfaturi utile pentru a realiza asta în joc? Cel puțin mai vreau încă un titlu de campion intern sau internațional.Deocamdata am patru trofee interne.Sau măcar clasări foarte bune în ligile internaționale.Cum sa reușesc asta? Vreau să îmi ziceți cheia reușitei daca mai joaca cineva acest joc ManagerZone.
Dar la Erepublik care e cheia reușitei de a fi un politician bun?
Îmi place politica de mic copil și e bine că există jocul asta sa fac și eu politica in el.

1 răspuns:
| OmBanal33 a răspuns:

Nu vrei sa faci performanta reala?
Citit sau te apuci de un hobby ce incurajeaza interactiunea:
Teatru, dans, volei, fotbal, etc