| mastermage1 a întrebat:

Draga TPU, am o problema atunci cand incerc sa vizionez filme/seriale/anime/orice de genul asta.Merge sacadat si atunci cand dau pe pause filmul inca mai merge desi nu se aude sunet(merge sacadat si isi revine atunci cand dau pauza).Am placa video nVIDIA geforce 210 de 1gb.As dori sa mai precizez ca nu este o problema a latimii de banda.Cine ma poate ajuta? Dau funda.Multumesc!

1 răspuns:
| Alinsimplu a răspuns:

Dupa parerea mea, incerca sa deschizi filmul prin BS Player sau VLC(daca este cazut) daca nu merge am patit si eu asa ceva si nu aveam placa video instalata, poate ai aceiasi problema.