| ღMadaღ a întrebat:

Buna,am si eu o mica problema cu youtub-ul cand vreau sa ascult o piesa sa vizionez ceva se aude groznic se aude sacadat chiar gen,, rezonanta``. ecou ...mentionez ca video-ul merge ok nu merge sacadat sau cam asa ceva doar ca sunetul cam face figuri.ce ma sfatuiti sa fac, cum sa rezolv problema? PS. fundita + vot!

Răspuns Câştigător
| AlexTudorache a răspuns:

Poate fi de la browser... daca ai chrome treci pe opera, daca ai opera...sti continuarea. Ar trebui sa mearga dupa asta

5 răspunsuri:
| RazerAbyssus a răspuns:

Am aceiasi problema de cateva zile pe youtube, si sunt sigur ca nu am modificat nimic la sunet, in winamp merge perfect. Nu pot sa inteleg ce are sunetul cand ma uit pe youtube.

| RazerAbyssus a răspuns (pentru AlexTudorache):

Folosesc Mozilla. laughing

| AlexTudorache a răspuns (pentru RazerAbyssus):

Poate fi de la browser... daca ai chrome treci pe opera, daca ai opera...sti continuarea. Ar trebui sa mearga dupa asta

| AlexTudorache a răspuns:

E o problema a driverelor de sunet. cateodata instalarea da mari batai de cap. daca imi poti spune ce model de calculator ai poate te pot ajuta

| VendeTTa666b a răspuns (pentru AlexTudorache):

Ori ai probleme cu boxele ori driverele nu sunt bine instalate. dezinstaleazale si instaleazale la loc. funda?

| ღMadaღ explică (pentru AlexTudorache):

Nu cred ca e de la drivere pentru ca winamp merge foarte bine thinking si am google chrome...