| Blindeye a întrebat:

Dragi jucatori, am o oferta petru voi.O fata de pe howrse cu numele de anavor si-a batut joc de mine. Daca puteti sa aflati sau daca stiti parola vreau daca puteti sa mi-o dati prin mesaj privat.Ca recompensa ii voi oferi la urma toarele 10 intrebari pentru. un raspuns cat de cat bun(fara prosteli) funda(in total 10 funde). Daca pot o voi/il voi vota la toate concursurile posibile si o voi/il voi ajuta cu orice.Mai mult poate apela la mine la orice problema sau imi poate cere ajutorul la orice.Incepand cu lunea aceasta pana duminica daca imi va voi pune cate 2 intrebari pe zi usoare. Daca va sti sa raspunda la cel putin 10 ii voi da funda la toate intrebarile.Nu am un termen anume. Cert e ca vreau parola cat mai repede.Castigatorul il voi anunta online si urmatorii 5 care mi-au dat aceeasi parola dar mai tarziu vor primi cate o funda la o intrebare raspunsa(doar o funda). (urmatorii 5 vor primi funda duma ce s-a terminat concursul acela cu doua intrebari)

2 răspunsuri:
| Blindeye explică:

Bravo mie ca o laud.In primul rand nu asteptam comentarii, si in al dilea rand spui asta doar ca sa nu ma ajute nimeni. Daca nu vrei sa ma ajuti, nici nu ma intereseaza.(cap de tego, eu am oferit si recompensa).

| AgathaRo a răspuns:

Iauzi oferta mai buna ca la Altex. Parola nu se poate afla asa simplu. Eventaul un keylogger daca ii plasezi in calc.