| pokiD a întrebat:

Dumnezeu. eu personal nu prea cred. adica. nici eu nu stiu ce cred si ce nu rolling on the floor cred in el doar cand ma rog la ceva si mi se indeplineste dorinta, in rest. nu cred. acum pana mea'. si noi. suntem un corp. sulfet nu avem. pentru ca suntem romani, suntem zgarciti. asta e' firea noastra happy. Românii sunt un experiment eşuat. oricat de mult am nega asta. toti stim ca este adevărat.

Si faza cu Adam si Eva. este imposibila de la 2 oameni sa ajungem miliarde si miliarde. si cum de suntem de limbi diferite? ei 2 vorbeau aceeasi limba, de fapt prin semne laughing ca nu stiau sa vorbeasca, si aia cu maimutele e o prostie, daca ar fi asa de ce nu se mai transforma maimutele in oameni straight face

Deci. toti cei care au tras concluzii sunt niste imbecili. este imposibil, gandeste-te de 2 ori si dupa aia mai ganditiva odata, va veti da seama happy. si cat despre Dumnezeu, tiam mai zis odata. ^^ pa'pa tongue

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Style asa a mai zis unul candva...ca nu exista D-zeu si ca pe el l-a adus maica-sa pe lume.Atunci pe ma-sa cine o fi dus-o? laughing

| pokiD explică:

Mda. se vede ca nu ma intelegeti. Nu aveti minte. voi mancati tot ce zboară. daca snteti voi ma asa genii. ia spuneti-mi cum au aparut Adam si Eva happy au aparut asa. din senin?happy focus pocus. ce dracu. oh go on ganditi-va de 2 ori si dupa aia inca o data^^. oh go on este imposibil. nimeni nu poate

| ioana1cool5 a răspuns:

Nu crezi in dumnezeu?
de ce religie esti
?

| ady2607 a răspuns:

Foarte "puternice" argumentele tale. Il amesteci pe Dumnezeu- problema fundamentala a tuturor timpurilor cu felul de a fi al romanilor. Daca iti pui intrebari despre aparitia limbilor, de ce nu iti pui intrebari si despre tehnologia din ziua de azi, adam si eva doar nu aveau masini si calculatoare. Oricum un geniu asa mare ca tine, precis are o explicatie si un raspuns pentru fiecare intrebare. Probabil ne-a adus barza pe toti...

| lavi_3436 a răspuns:

''eu personal''=pleonasmwinking

| AncientOne a răspuns:

Prietene...tu esti putin cam imbecil.
Daca pentru tine nu exista Dumnezeu, atunci tu cine crezi ca te-a adus pe lume? sau cine a adus oamenii pe lume? straight face
Si maimutele nu se transforma in oameni pentru ca ele sunt practic ca niste oameni.
Gandeste inainte sa scriiwinking