| CristiRx8 a întrebat:

Dupa ce am filmat in jocuri cu OBS (Open Broadcaster Software) am observat ca eu ma auzeam foarte incet iar sunetul jocului de auzea de 3 chiar 4 ori mai tare decat vocea mea. Cum pot sa ma aud mai tare? Mersi. big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate stiu eu sunt niste setari audio chiar unde sunt si profilurile alea. Dar ca sa stii, programele de filmat inregistreaza exact cum e volumul de la windows, adica daca tu ai volumul de la windows la maxim si sa zicem boxele/castile cu volumul mic este normal sa se auda prea tare jocurilewinking

| Tomytza87 a răspuns:

Este vina microfonului sau in acel program este sunetul microfonumlui foarte ince, incearca sa te uiti la setari. Funda big grin?