| Remus12 a întrebat:

Vreau sa te intreb ceva! am un video facut cu fraps si mai mult se aude sunetul din background din joc decat vocea mea ca am vorbit cam incet stii cum sa fac ca vocea mea sa se auda mai tare decat sunetul din background al jocului! TE ROg ajuta-ma e urgent. si as vrea sa fac asta cu camtasia studio 8 stii cumva! te rog ajuta-ma e foarte urgent

Răspuns Câştigător
| megamix112 a răspuns:

Da volumul mai tare la optiunile de microfon si mai mic la joc si daca tot nu merge ia alt microfon.Se intampla des.Si mai joaca-te cu setarile cu setarile de sunet din camtasia studio 8 si mai incearca si Windows Movie Maker.

| Remus12 explică (pentru megamix112):

Am inteles am microfon bun doar ca probabil n-am la maximbig grinMs de raspuns si ti-am dat fundita:*

6 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Mesi.Nu era necesar sa imi dai funda pentru ca nu de asta raspund la intrebarile de pe tpu.Este numai opinia mea.Nu sunt sigur daca o sa mearga dar iti urez norochappy

| Remus12 explică (pentru megamix112):

Pai apropo nu prea m-ai ajutat din pacate eu vream sa-mi zici cum fac sa se auda mai tare sunetul meu id meu de mess cclaudiu2000 e scris bine adauga-ma si ajuta-ma pls

| Remus12 explică (pentru megamix112):

Pentru ca am deja videoclipurile facute si vreau sa te intreb cand editez cum sa fac!

| megamix112 a răspuns:

Am id de YM dar nu il mai folosesc si nu il mai descarc si nu am mai folosit movie maker de 1 an si nu am umblat niciodata in camtasia studio.Dar nu le poti regla separat decat daca faci clipul intai si dupa iti inregistrezi vocea iar dupa suprapui.In movie maker sunt 2 bare in care pui 2 fisiere diferite.Acolo le suprapui si le poti misca ca sa se potriveasca cu clipul si poti ajusta volumul pentru fiecare in parte.Iti dai seama tu.Dar in camtasia studio nu stiu cum sa te ajut.

| Remus12 explică (pentru megamix112):

Ok am inteles...ms oricum