| RazvanelStefanel a întrebat:

Buna TPU am o problema cu microfonul se aude foarte incet cand fac videoclipuri cu fraps sunetul jocului e mult mai mare decat vocea mea la fel cand inregistrezi si vrb pe skype am marit din control panel la maxim toate alea si tot asa am driverul hd via si am observat cand vrb mai tare se da mai incet si cand vrb mai incet se da mai tare si nu prea se mai aude nimic si as vrea sa ramana fix......ciudat ca prieteni mei de pe skype ma aud foarte tare va rog sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema Funda!

2 răspunsuri:
| Alexandru80 a răspuns:

Am patit si eu asa, cand vorbeam la microfon se intampla (tot in jocuri) sa se micsoreze volumul...asta se intampla dintr-o tasta shift tin eu minte...de obicei rezolvi de la audio setings din joc sau din driver la placa audio happy

| RazvanelStefanel explică (pentru Alexandru80):

Nu ai fost deloc de ajutor