| RaduCojanBacau a întrebat:

Dupa ce mi-am formatat calculatorul, viteza de download mi-a scazut foarte mult. Sunt abonat RCS -RDS, iar inainte de formatare viteza mea de download era de 5 mb pe secunda, in timp ce acum nu mai am decat 300kb pe secunda. Care e problema si cum as putea sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Poate ca nu ai driverul pentru placa de retea. Descarca Slimdrivers si iti va descarca ultimele drivere aparute pentru fiecare componenta a calculatorului.