| DarksidersFTW a întrebat:

Am o problema de 2 zile, viteza internetului a scazut dramatic... De la 9mb/s la 300kb/s dar uploadul a crescut de la 400kb/s la 700kb/s... Nu stiu ce sa-i mai fac. Vreau sa va zic ca folosesc WAN. De la routerul de la upc pana la un alt router din care iau net prin cablu.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Nu a scazut asa mult si probabil ca era incarcat internetul.
Probabil ca ai un virus sau ceva, daca ai un alt pc sau router cu wi-fi testeaza si cu telefonul sau intra pe google si uitate la speed test, daca acolo iese ok inseamna ca internetul nu are nimic

1 răspuns: