| bigalex07 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o problema destul de frustranta cu calculatorul meu.Pana acum nu avea nici o problema insa trecuse mult timp si venise vremea sa il formatez.Ei bine nimic iesit din comun instalarea a decurs bine fara erori.Insa de cand l-am formatat nu mai pot insta nimic pe pc.De la update-ul de placa grafica pana la jocurile de pe Steam care imi dau eroarea cu (download corrupt).M-am gandit ca s-a intamplat ceva asa ca l-am formatat inca odata si am aceiasi problema.Cum pot sa rezolv problema? Cine ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| kr37zu a răspuns:

Poate HDD-ul e defect, incearca sa-l scanezi si vezi daca are BAD-uri.

| bigalex07 explică (pentru kr37zu):

Am incercat sa ii caut ceva.Am luat si programe de defragmentare insa nu gaseste nicio problema.Iti multumesc pentru raspuns si eu ma gandesc la acelasi lucru.O sa cumpar altu cat de curand pot.Mi-a dat eroare si la instalarea windowsului dupa ce am formatat toate partitiile. Uite funda pentru ajuor happy

3 răspunsuri:
| kr37zu a răspuns:

Prin formatare cred ca vrei sa spu-i instalare de OS(windows). Problema poate fi kitul de unde ai instalat OS(windows), poate fi corupt.

| bigalex07 explică (pentru kr37zu):

M-am gandit si la asta asa ca am incercat si cu alt windows.Prima oara am incercat cu 7, apoi cu 8.1 si am acelasi rezultat.