| nuuit a întrebat:

Dupa ce sterg jocurile pe care le-am instalat pe PC de pe net ca metin 2 tot nu-mi recapat toata memoria calculatorului si le sterg din control panel CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

E imposibil.Deci asigra-te ca le dezinstalezi nu le stergi.

(My Computer in stnga "Add or remove programs")

| nuuit explică (pentru Magnifico):

Il dezinstalez, nu mai ramane nimic dar tot nu mai primesc toata memoria inapoi sa-ti dau un exemplu: instalez metin 2 care are 1 GB il dezinstalez ma uit la memorie imi arata inaita sa-l dowload 70 GB iar dupa ce l-am dezinstalat 69, 8GB CE SA FAC