| confuza a întrebat:

E bine daca procesorul, placa de baza, placa video si hardul laptopului meu sunt in jur de 40 grade? nu ma pricep, de asta intreb

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Glumesti? Unde traiesti, pe Cercul Polar de Sud? E anormal de bine 40 de grade pentru un laptop, indiferent de anotimp, cu atit mai mult vara!

| AntonyoBoss a răspuns:

E bine la 40 grade, cu cat mai multe programe si jocuri deschise cu atat se incinge mai repede

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca e bine! Se incalzesc in functie de programele care merg! Se poate incalzi si mai mult dar nu se intampla nimic...