| stelistu720 a întrebat:

E ceva in nregula cu programul de la metin2.ro ala hackshield? daca da ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| RamoKitty a răspuns:

Buna! Am vazut intrebarea ta si vreau sa iti raspund.happyPai vezi tu acel HackShield care mie imi apare in dreapta paginii, jos se pare ca a aparut dupa ultima modificare si de atunci pe mine ma scoate la fiecare 2 minute dupa ce intru pe jocsadSa speram ca moderatorii vor rezolva aceasta problema cat mai curand! Nu este de la tine si nu ai nici-o problema cu calculatorul, stai inistit!happy
Funda?puppy dog eyes