| тєямιηαтσя a întrebat:

E cineva interesat de un schimb de conturi ConQUIZtador? Eu dau la schimb:
1. PAJ 8448, 1552 de jocuri, cruce roşie
2. PAJ 7820, 552 de jocuri, cruce albastră
3. PAJ 6808, 2006 jocuri, cruce verde

În schimbul unuia dintre conturile de mai sus, aş vrea un cont de peste 10000 de jocuri, desigur ofera este negociabila (aş putea da două sau chiar pe toate trei pe unul de peste 15000 de jocuri).

*Primul cont, cel roşu, are peste 8000 PAJ, iar conturile de peste 8000 nu pot fi marcate (nu îi puteţi scimba numele), şi pe deasupra, contul este făcut în 2007 şi de asemenea conturile făcute înainte de 1 ianuarie 2008 nu pot fi marcate.
*Celelalte două le puteţi marca fara probleme, numai dacă vreti.

P. S.: Cei care joacă ConQUIZtador ştiu ce este marcarea (schimbarea numelui) şi în ce parametrii trebuie să te incadrezi pentru a putea primi, dar am vrut să mentionez şi acest lucru.

5 răspunsuri:
| тєямιηαтσя explică:

Acum primul cont are 8749 PAJ. Bagati id-ul meu: yo_deejay10 Am refacut oferta, dau ori un cont ori hack, cum vreti.

| vlad25 a răspuns:

Eu sunt interesat

| vlad25 a răspuns (pentru vlad25):

Lasa o adresa de mail

| vlad25 a răspuns:

Am si eu un cont de vreo 9000mii de jocuri 6500 paj

| vlad25 a răspuns:

Am si eu un cont de vreo 8000 de jocuri paj 7500 accepti oferta?