| DamianTPU a întrebat:

E o diferenta dintre fidget spinner original (40 lei) si unul nu prea original (18 lei)?

Răspuns Câştigător
| MirunaMeow a răspuns:

Este.Cel original este de o calitate mai buna. Dar eu sincer nu as da 40 de lei pe acest spinner.

3 răspunsuri:
| Annonnymus005 a răspuns:

Depinde,pot fi bune si cele la 18 lei. Cele la 40lei sunt de o calitate mai buna, evident. Se invart mai mult, nu face joc rulmentul, au design frumos, etc.

| amyadam a răspuns:

La banii astia nu prea sunt diferente intre ele. Diferente sunt intre cele ieftine si cele care costa 100 lei. Uite aici mai multe informatii: http://madalinliviu.ro/cel-mai-scump-fidget-spinner/

| MirunaMeow a răspuns:

Da,este.Cel original este de o calitate mult mai buna. Dar eu sincer nu as da 40 de lei pe acest spinner.