| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de jocul " Battlefield heroes". Intru ma joc, toate bune si frumoase, pana se schimba harta apoi imi da o eroare de la placa video. placa video e decenta, mult peste cerintele jocului. Daca aveti vreo solutie raman recunoscator.

2 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Daca spui ca placa ta e recent pusa, ar cam trebui sa faci update la placa, ca daca nu ii faci PC-ul o sa il inteleaga ca placa incorporata.

| CapitanulEvident a răspuns:

Descarca ultimele drivere video. Scrii numele placii pe google urmat de "drivers" si ar trebui sa le gasesti pe site-ul oficial al placii de unde le poti descarca gratuit. Alta solutie ar fi re-instalarea jocului.