anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

O sa trec direct la problema mea. E vorba de jocul " Battlefield heroes". Intru ma joc, toate bune si frumoase, pana se schimba harta apoi imi da o eroare de la placa video. placa video e decenta, mult peste cerintele jocului. Daca aveti vreo solutie raman recunoscator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm poate face conflict cu o alta componenta...Battlefield trebuie descarcat am impresia.L-ai descarcat de pe site-ul lor sau din alte surse? Incearca sa-mi dai eroarea completa(exact cum scrie)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa fie vr'o eroare de driver sau directx.Ce win ai? Nu cumva jocul are vreun bug?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Il mai joc cu niste prieteni si numai mie imi face probleme.am win xp. Driverele de la placa video sunt puse recent si directX u pare sa fie in regula.Chiar nu stiu ce sa fac si ma enervez aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi da "video memory error" si am trei optiuni: continue cancel si try again dar nici una nu imbunatateste cu nimic.Jocu e luat de pe site-ul oficial.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm,la alte jocuri sa mai intamplat? Sunt unele jocuri care sunt special facute pentru un anumit tip de placi video de battlefield nu stiu nimic, m-am uitat pe internet si nici ei nu au gasit o solutie.Probabil ca jocul nu se impaca cu placa video sau e un bug. Site-ul lor nu are vreun forum? sunt sigur ca ei stiu mai bine care e cauza eu dau decat cu presupusul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa gasesc problema. Nu stiu cum sau de ce dar intra in conflict cu antivirusul avira. Am schimbat antivirusul si acum totu e roz. Mersi frumos de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Na-i pentru ce!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm poate face conflict cu o alta componenta...Battlefield trebuie descarcat am impresia.L-ai descarcat de pe site-ul lor sau din alte surse? Incearca sa-mi dai eroarea completa(exact cum scrie)