| Cocolicu a întrebat:

Era mai demult un joc(2000-2003) cu niste avioane, nave spatiale, cu care trebuia sa faci unele stagii, erau la scoala pe calculatoarele de acolo.

Nava tot trebuia sa o duci pe niste 'rampe' sau sa sari peste goluri.

Am nevoie pentru un var mic sa se joace, nu sunt eu cu jocurile pe PC, deci n-am idee absolut deloc

Daca aveti idee de jocul as v-as fi recunoscator happy
**(Nu e vorba de Revolt, ala e cu masinute, l-am luat si ala sa vad cum e si nu, nu e acela)

1 răspuns:
| shooter9516 a răspuns:

Daca rampele acelea sunt colorate mi se pare cunoscut. Jucam cand aveam primul calculator un joc cu o nava si erau niste goluri si trebuia sa apesi un buton pentru a sari peste ele.Dar nici eu nu stiu cum se numeste. Poate ne ajuta cineva.