| MalinaH a întrebat:

Era mai demult un joc cu Mickey Mouse in care puteai desena,si puteai sa aleg diferite locuri in care trebuia sa pui personajele (pe Mickey,Oluto, Donald etc.). Locurile erau o casa bantuita, un restaurant si inca, cateva locuri.Cum se numeste jocul?
P.S. Probabil ca o sa faceti misto de mine fiindca, caut un joc dar ju e pentru mine e pentru fratele meu.

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Mickey Mania
Mickey Mouse-Wrold of Illusion

Nu cred ca ii niciunul dintre alea, dar numai stiu cum se numeste jocul.L-am jucat si eu acum ceva ani, cand era un fel de SEGA cu mai multe jocuri in acel programhappy

1 răspuns:
| bLow a răspuns:

Daca vrei sa te joci jocuri cu mickey mouse online iti pot recomanda

http://www.jocurionline25.com/category/jocuri-online/jocuri-cu-miki-mouse