| AlynnaOanna a întrebat:

Era pe un site parca officegames sau ceva in genul...Era un joc cu o spioanca care gasea un pistol, impusca camerele de supraveghere...si avea o grafica uimitoare.Jocul era online.Imi puteti spune cum se numeste si de ce pluginuri am nevoie pentru a-l juca? PLSS. Fundoaie!

1 răspuns:
| FloriN714 a răspuns:

OceanOfGames.com cred ca este site-ul la care te referi, si legat de joc depinde cat de vezi e, poate cere directx3-4 pana la 7-8, 3, 4, 5 nu sunt compatibile cu windows 10 daca nu ma insel.