| Extrahordinar a întrebat:

Era un joc vechi cu tarzan si mai multe femei. Gen le luai pe fiecare in diferite pozitii, nu tocmai crestine.
Are cineva idee cum se numea?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Singurul joc semi-porcos pe care l-am jucat cand eram adolescent a fost jocul nemtesc Sven Bomwollen cel cu oaia neagra, e asemanator cu ce spui tu aici dar nu e cu tarzan happy

| Extrahordinar explică (pentru Simpatic):

Multumesc de raspuns, dar clar nu e ce caut laughing)) cred ca era un joc de pe miniclip gen

| Simpatic a răspuns (pentru Extrahordinar):

Daca imi aduc aminte acele joculete de care zici referitor la miniclip erau tip FLASH (flash fiind dezvoltat de gigantul Adobe, preluata de la Macromedia) si nu erau suficient de cunoscute, erau categoria B la gramada, la polul opus cand zici Quake jocul produs de id software, imediat iti vine ceva in minte!