| FroZz3n a întrebat:

Eroare Far Cry 3.

Salut, baieti am cumparat Far Cry 3 chiar astazi am bagat codul in uplay, l-am instalat si downloadat dar cand am incercat sa intru imi scria ca e un nou patch si nu poate porni fara el...am instalat patch-ul si high tides dlc.Am incercat din nou sa pornesc jocul, in uplay imi zicea stop working eroarea bex iar daca dadeam fara uplay imi zicea sa verific daca am instalat programul bine.Am reinstalat jocul de 3 ori si nimic si pe langa asta am si incercat sa instalez patch-ul simplu sau high tides dlc simplu si nimic.Am trimis mail la ubisoft si inca nu mi-au raspuns, urmeaza saptamana asta dar sincer sa fiu nu am timp sa stau dupa ei.
Pc-ul meu: Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit Procesor: Intel Pentium CPU G640 2.80GHz(2 CPU,s), ~2, 8GHz Memory:4096MB RAM DirectX Version: DirectX 11 DISPLAY: Placa video: NVIDIA GeForce GT520 Approx. Total memory 2740MB SOUND: Name: Speakers(VIA High Definition Audio) Type:WDM Default Device:yes

Răspuns Câştigător
| lonewulf a răspuns:

Nu bag mana in foc, dar s-ar putea sa fie de la driverele de la placa de sunet happy Se mai intampla. Imprumuta o placa de sunet de la un prieten (Creative ceva) -vezi daca la fel face.