| Starana a întrebat:

Este adevarat acest text?
buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDAGLO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.ITI CONVINE SA TRIMITI ACEST MESAJ.l-am primit.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Normal ca NU.De cate ori n-am primit si eu mass-uri din astea idioate ca daca nu trimiti mesajul vine nu stiu ce fantoma si te taie in bucati si n-a venit nimeni.Numai prostii.Bafta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindeste logic:textul este o cacialma, ce legatura are cu Dragoste si sex?

Răspuns utilizator avertizat
| rolfenstein a răspuns:

Doamne prosti mai sunteti ma copii. oricum o chema fidalgo.

| MihaiTT a răspuns:

happy nu asocia conicidente cu porcarii de genul asta

| BuYaKa99 a răspuns:

Nu este adevarat uitate si u numele nu este scris bine numele real este TERESA FIDALGO si exista si o poveste ca ea s-a urcat intr-o masina si era o curba mare si soferul a facut accident si cand a facut accident s-a facut fantoma
Cauta pe YouTube

| JustStylez a răspuns:

Normal ca nu

| Sabina_Lupu_1997 a răspuns:

Da este