| bissku112 a întrebat:

Este adevarat ca pe League of Legends pbe toti camionii costa 1 ip(sabiuta) iar skinurile costa 2 ip/rp, si mai vreau sa stiu daca este in limba romana si daca pot sa adaug la prieteni?

Răspuns Câştigător
| cmarius112 a răspuns:

In sfarsit o intrebare pe genul meu(si eu joc) Deci: capioni costa la fel skinrile la fel da primesti in fiecare saptamana 500000 IP si RP si da poti avea prieteni tongue Daca nu dai funda jar mananci!winking

1 răspuns:
| FloFlo888 a răspuns:

Nu nu sunt toti cu 1ip si skilurile cu 2 ip/rp sunt preturile normale doar ca la fiecare 24 de ore primesti 4000 rp si 10000 ip. Da se poate da in limba romana si da logic poti baga la prieteni