| VidoeDaniel a întrebat:

Este adevarat ca pe Metin2RO vor baga levelul maxim 110/127 deoarece un soi mai mare de playeri au atins deja nivelul 99(Actual-Maxim)?
De aceea suntem TPU, pentru a ne ajuta!
Rog seriozitate.
Am vazut cateva serii de intrebari pe forumul lor dar nu sunt ajutatoare raspunsurile.
Multumesc tongue

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Normal ca nu tio zic eu pentru asta ar trebui sa restarteze tot metinu si nu ar mai fi ro sar transforma in privat

1 răspuns:
| Quing a răspuns:

Nu! Nu vor implementa astfel de Lv-uri pentru. ca Metin2 Ro nu este privat! Pt. mai multe informatii acceseaza aceasta pagina: http://www.ogamenet.net/javaChat.php?game=metin2&cc=ro
Bifezi: WebIRC, iti pui un Nickname si dai Connect si din nou Connect