| Anonymus5 a întrebat:

Este bun programul tune-up utilities?
Este un program care te ajuta cu performantele calculatorului, repaara erori, descopera erori, iti face managementu la pc adica ai maintenance cu un click, face curat prin erori, sterge cache, curata scurtaturile care nu mai au destinatie adica lucrurile fantoma... etc
ce parere aveti? am si licenta la el
Se numeste : tuneup utilities 2012!

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Nu, sunt tehnician la calculatoare, nu este bun incearca
http://www.piriform.com/ccleaner/download
Totusi, cel mai bun boost pentru calculator e sa stergi fisiere care nu mai folosesti, stergand programe etc.

3 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

Este super bun l-am avut si eu doar ca a fost trial.

| Anonymus5 explică:

Bun da la ala nu am lincenta deci... ce rost are sa il tin. plus ca tuneup se inpaca bine cu sistemul adica nu mi-a spus windowsul auzi, vezi ca un progam iti face ordine pe aici sau cand il pornesc sa dea cu reboot sau prostii...

| Anonymus5 explică:

Mda! mam lamurit! sincer nu e bun! am dat ceva cu hard doctor si mia stricat windowsul partial de abia am reusit sa il refac cu windows repair! s-a pus stapan pe tot! mia modificat setarile la programe cum ar fi daemon tools sa nu mai porneasca singure si multe!

PANA LA URMA TEHNICIANUL AVEA DREPTATE!
FUNDA!