| anonim_4396 a întrebat:

Este buna placa video NVIDIA GeForce GT220 1 GB pentru jocuri noi? plss funda!

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Bai gica eu zic ca deocamdata este buna dar la cum evolueaza jocurile cam in 2 ani o schimbi.@SexZor da sa stii si tu ca ce jocuri ai zis tu acolo nu cer mare configuratie.acum inapoi la gica:iti cumperi si vreo 6-8 gb rami si un procesor i3 sau i5 si gata asta esti

Răspuns utilizator avertizat
| geo675 a răspuns:

Daca iti iei placa asta, care e buna pentru jocurile din urmatorii 2-3 ani, vreo 6 gb-ram si un Intel core i3 care sa aiba frecventa ambelor procesoare de cel putin 3.4 ghz desi gasesti si mai mari

| MariusDaniel a răspuns:

Pai mai am si un procesor i5 de 3.3 ghz si 4 gb rami e bun pcu?