| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Este buna o Placa Video GT220 pentru Jocuri?

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Sal,da merge aproape toate jocurile pe ia, mai ales jocurile mari, ok, funda te rog.

5 răspunsuri:
| Arikumo a răspuns:

Depinde de celelalte componente, daca ai un procesor calumea si placa video are specificatii bune e o placa video geniala. Am avut si eu placi video din seria GT si am fost foarte multumit, prindeam FPS mare la majoritatea jocurilor.

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Arikumo):

Salut Procesoril meu este: AMD Athlon(tm) II X2 215 Proccesor
GHz: 2. 70GHz
RAM: 2GB RAM
Este bun PC-ul Meu?

| Arikumo a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Dupa mine ai un PC foarte bun, ar mai merge inca 2GB RAM (sunt foarte ieftine placile RAM in ziua de azi). Dupa un mic upgrade de 300-400 de mii la RAM poti rula orice joc nou fara probleme happy

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Arikumo):

Ms Mult!

| Conner a răspuns:

Da e marfa