| Adytzu_Adytzu_1999 a întrebat:

Este buna unitatea cu configuratia urmatoare?
Procesor Intel Pentium G3220 Gh
Ram 4GB DDR3
Hard 500 GB SATA III
Placa video Nvidia GT630 dedicata 2GB
SE MERITA 1300LEI?
VOR MERGE JOCURI GEN WORLD OF TANKS METIN2 CS GO CALL OF DUTY ASSASIN CREED PE EL?
Placa video si in special procesorul sunt cat de cat bune?
Multumesc pentru raspunsuri si pareri!

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Salut, eu am acelasi PC si merg toate jocuri pe care le-ai descris mai sus, da se merita 1300LEI, daca mai ai intrebari contacteaza-ma pe ID meu de mess : madalinbaica@yahoo.com

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vor merge bine

| Zangetsu a răspuns:

Pentru 1300 nu cred ca gasesti ceva mai bun. Dar asta nu e calculator de gaming serios, adica nu te vei putea juca crysis 3 pe 1920x1080 si very high. Dar scazi din detalii pana iti place tie cum se misca si o te poti juca orice.

| Adytzu_Adytzu_1999 explică (pentru anonymous00702):

Multumesc de raspuns dar mai am o intrebare:rezista un monitor cu tub la grafica aia? Daca nu ce monitor pana în 350 lei care sa reziste placi grafice d 2 gb

| Adytzu_Adytzu_1999 explică (pentru anonymous00702):

Mai am o intrebare:un monitor cu tub rezista la grafica aia? Daca nu ce monitor pana in 350 lei imi recomanzi?