| Mihai_Ciubeica_1997 a întrebat:

Buna ziua! O placa video Nvidia GeForce GT630 2gb 128 biti va merge pe o placa de baza ECS P4M900T-M2? Si as dori sa mai stiu ce jocuri ar suporta pc-ul meu cu configuratia : Windows 7 - 64 biti, hard de 500 gb, 3gb ram ddr2, procesor Intel pentium dual core e2160 1,8 ghz si placa video de mai sus (Merge Call of Duty 4 la o calitate cat de cat buna sau jocuri de genu?). Raspuns va rog. Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Cam asta ar fi placa ta de baza :
http://www.marketonline.ro/placi-de-baza/placa-de-baza-ecs-p4m900t-m2
Are slot PCI Express ca si placa video pe care ai ales-o, deci sunt compatibile.Cred ca placa video duce si call of duty moderwarfare 3, procesorul cred ca este cam slab.Nici placa video nu este extraordinara dar daca nu mai poti strange bani o iei pe asta, merge.