| Simpson69 a întrebat:

Este o intrebare cam aiurea dar am nevoie de ajutor, incerc sa termin si eu o data GTA San Andreas dar am o problema sunt blocat la misiunea #90 Saint Mark's Bistro nu imi apare pe harta nimic, nici telefonul nu suna nimic, chiar imediat dupa ce am terminat misiunea #89 in care l-am omorat pe Pulaski, deci ajutor!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa dai tu un telefon lui carl sau asteapta sa te sune cineva, youtube te poate ajuta

| LoudCrocker a răspuns:

Doar mergi cu avionul atent ia parasuta arunca-te si ocupate de acei Florelli.