| andreinastiuc a întrebat:

Va rog ajutati-ma la gta san andreas nu mai pot continua misiunile am terminat misiunea aia "'up up and away'si dupa nu mai imi apare nimic nici nu mai suna telefonul si apropo am cardul ala de la millie si am facut si misunea aia care trebuia sa colectezi 4 motociclete de politie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Trebuie sa termini misiunile din desert cu avioane, sa inveti sa pilotezi etc. Dupa ce le termini Wu Zi Mu o sa te sune.