| Bogdanxx a întrebat:

Este sigur sa bagi bani in Steam cu cardul de credit? Se poate intampla ceva rau(ex. sa iti dispara banii de pe card)?

Răspuns Câştigător
| MooN204 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Cum sa dispara bani de pe card? Steam e cea mai mare companie de jocuri, detinuta de VALVe, e imposibil sa se intample asta, deci nu, riscul e 0, plus daca ai cerut 20 $, 20$ iti ia de pe card

1 răspuns:
| DaniEFH a răspuns:

Da, este sigur sa bagi bani in Steam. Nu se intampla nimic rau. Adaugi ce suma doresti tu.