| Latea_Stefan-Marius_1999 a întrebat:

Este un joc cu o pisica pirat cu palarie de pirat albastra are o sabie si este o pisica portocalie. Nu e Captain Clawn nu e motan.
Tin minte ca era un golemn de pamant se batea cu mai multe creaturi stiu ca erau crabi... Bosul final stiu ca era un fel de caine nu mai stiu sigur si stiu ca erau inca 2 golemni. Era frumos jocul stie cineva cum se numeste? Dau funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| Pop_Alexandru_2000 a răspuns:

Cred ca Nikita Sau Nechita ceva de genu

| Latea_Stefan-Marius_1999 explică (pentru Pop_Alexandru_2000):

Merci foarte mult asta era jocul happy

| Latea_Stefan-Marius_1999 explică (pentru Pop_Alexandru_2000):

Mda dar nu exista un site de unde sa il instalez doar sa il cumpar?