| Eudaimonia a întrebat:

Este un joc : se numeste Firstmice dar din pacate este populat mai mult de staini, este tot ca transformice si ledformice sau transformika dar partea perfecta este fac iti ofera la inceput 999.999 branza si 999.999 capsuni si unele lucruri sunt mai ieftine si iti ofera toate accesoriile de la evenimente. Noi vrem sa il populam cu cat mai mult romani si sa avem si noi un trib nimai de romani si sa fie asa si jocul nostru sa jucam pe el...multi renunta deoarece nu sunt romani dar daca vom fi mai muklti vom ajuta ca firstmice sa devina joc roman, Ajutati la asta si imprastiati mesajul la cat mai multe persoane si incepeti si voi sa jucati daca vrei puteti sa intrati in tribul Fortzamice doarece sunt romani si seful e tot roman! Bafta :*

2 răspunsuri:
| Eudaimonia explică:

Putem sa avem noi o sala doar pentru romani si aceea este /sala Romania

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Heii,

Și eu joc de mai mult timp, numai că pe 31.07 s-au resetat toate conturile. Pe tine cum te cheamă? happy