| Mikipopescu a întrebat:

Este vorba de counter strike. Am descarcat un cfg si am dat sa se deschida cu notepad, iar acum toate cfg-urile pe care le descarc se deschid cu notepad.
Cum fac sa se deschida ca inainte,, adica sa fie fisier simplu si sa nu aiba program de deschidere implicit.
Va rog mult daca stie cineva!

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Dai click dreapta si dai acolo open with si peacolo cu ce program sa se deschida daca nu te descurci baga idu meu : nevastuicool4ever@yahoo.com