| babet a întrebat:

Mi-am descarcat o configuratie pentru counter strike si am dat open with notepad ( din greseala ). Acum cand descarc o configuratie pentru counter nu merge deoarece mi-o deschide cu notepad. CE sa fac sa nu se mai deschida asa

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi cu ce program se deschidea înainte? Când o dai jos pe următoarea, apasă tastă dreaptă pe ea, apoi mergi la "Deschidere cu", mergi la ultima opţiune, "Alegere program", apoi alegi programul respectiv şi bifezi căsuţa aia de jos "Programul selectat va deschide întotdeauna acest tip de fişier". Apoi dai ok... Gata. Baftă!

| antonio98 a răspuns:

Pai e foarte simplu dai click dreapta si open si de acolo iti vei putea alege cu ce vrei sa se deschida succcesc ( funda tongue)

| babet explică:

Man. stiu asta. dar ce vreau sa aflu este. atunci cand deschizi un prgram de tip cfg. iti apare asa. 1 Use the web service to fint the corect program si 2) select a program... asa vreau sa imi apara.

| babet explică:

Am dat open with notepad si cand dau 2x clik pe ea mi-o deschide in notepad... si daca o pun asa cstrike nu imi merge la comanda exec