| TheMassterOfWorld a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema deci :am dat din start open with la un fisier notepad si am vrut sa deschid cu alt program mi sau dat toate programele sa se deschida cu acel program cine ma poate ajuta si pe mine dau funda va rog frumos

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Da din nou acolo si debifeaza casuta "always use the selected program to oppen this cand of file"

| TheMassterOfWorld explică (pentru petrica1111):

Ma eu vreau sa repar toate programele sa fie exact cum au fost...

| bogdan96_9219 a răspuns (pentru TheMassterOfWorld):

Salut,si eu am patit la fel acum 10 minute straight face si am cautat sa vad daca pot rezolva si nu am reusit.Tu ai reusit? happy Astept un raspuns URGENT! Va multumesc!

| nerito a răspuns:

Pai a luat acel program ca program general, daca vrei sa deschizi alt fisier care acu il ia in acel program i dai cu open with si selectezi prgramul

| Calin_Ciprian_1977 a răspuns:

Ai rezolvat?