| Gass93sv a întrebat:

Este vreun joc/soft online de pe care poti scoate bani reali?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da, alea pe care le faci si le vinzi tu! Desigur, ar mai fi inca o tona de ACTIVITATI pe care le poti presta pentru a face bani, cum ar fi postatul pe forumuri/comentarii pe bloguri (foarte prost platit de obicei), editarea de articole (de la mizerabil la bine, in functie de experienta si cum stii sa te vinzi), grafica 2D/3D, marketing, research (din nou, de la mizerabil la foarte bine, un prieten cistiga si cite 12000 RON pe luna din asta, insa e pe un domeniu unde nu tot tantalaul se baga, corecteaza lucrari de dipoma in biologie/genetica) si multe altele. Daca nu te descurci cu un film in engleza fara subtitrare, atunci ia si mai invata engleza inainte de orice altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Gass93sv):

Spor!