| Rony23 a întrebat:

Voi cum castigati bani reali online? detalii

9 răspunsuri:
| Rony23 explică:

Uh oh, bitly couldn't find a link for the bitly URL you clicked.

Most bitly URLs are 4-6 characters, and only include letters and numbers (and are case sensitive)

| VladSilviu a răspuns:

Daca ai cap faci bani buni pe net, ideea e sa fie ideea ta. daca ma intelegi big grin si DA. pe net se castiga bani!

| tricky22 a răspuns:

Eu castig aici http://eimimo.com/? ref=112257 din adus referali si din citit e-mailuri, site-ul e real si sigur

| Shinobi a răspuns:

E greu dar nu imposibil. Sigur, te poti apuca sa dai clickuri ca un nebun pe reclame pentru 0. 01centi si probabil sa nici nu ii vezi vreodata, dar poti sa lucrezi ca freelancer, de exemplu. (http://www.freelancer.com/)
De ex, poti scrie articole pentru diverse reviste online sau site-uri, daca esti priceput la arts & crafts iti poti vinde creatiile pe internet, sau poti sa faci consultanta online. Totul depinde de ce anume esti tu in stare sa faci, dar necesita ceva efort si da, trebuie sa ai rabdare.

| bakero a răspuns:

Muncind real si luand salariu. Toata lumea vrea ca sa castige bani stand in fund acasa si butonand. Te-ai intrebat vreodata, atunci cand cumperi o paine daca o si face careva?

| Myhai23 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/pfiknqjpp5alkxkgtggi

Castigi cativa euro buni pe luna. mai bine decat sa stai cateva luni pe PTC-uri si sa nu scoti nimic. :) bafta

| Rony23 explică (pentru Myhai23):

Si ce trebuie sa fac acolo?