| IuliaAlexandra123 a întrebat:

Eu am un calculator mai vechi si pe el am windows XP. pot sa instalex windows 7? apropo.calculatorul e cam "prost"... daca se poate instala pozele si alceva ce mai am pe el o sa ramana? FUNDA

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Deci...windows 7? nu stiu sa iti zic decat daca imi zici configuratia p-ului tau. procesor, placa video, rami! intodeauna cand instalezi windows iti cere sa instalezi pe o partitie : de ex C iar ce vrei sa ramana salvat :poze filme muzica muti pe D inainte de instalare! lasa un pm cu configuratia pc-ului tau si iti spun daca iti merge windows 7!

| tauruss a răspuns:

Nu merge sa instalezi windows 7 depinde de rami procesor placa video etc. si cand instalezi un windows nou nu ramane nimic pe doar cele programe ale calculatorului:d

| IuliaAlexandra123 explică:

Pufulete17 nu ma pricep eu la din asteaoh go on.

| MuceaFloco a răspuns:

Nu cred ca poti sa instalezi Windows 7, nu o sa ramana numai daca reinstalezi Local Disk in care ai windowsul... funda?