| Cll99 a întrebat:

Salut. Dețin un cont de Epic Games cu Gta 5 când a fost gratis și un cont de Rockstar Games pe care am cumpărat GTA V. Vreau s-a-mi iau un Xbox series s și sunt curios dacă ma pot conecta cu unul din aceste conturi pe consola astfel încât sa nu fie nevoie sa cumpăr iar jocul și sa fie ca și cum ar fi activat pe consola. Se poate?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! Nu se poate! Fiecare joc e facut pentru un anume dispozitiv, pc, xbox, sau ps. Pentru fiecare din cele 3 munceste cate o echipa, deci fiecare echipa isi are partea lui de bani dupa cum se vinde jocul respectiv! Fiecare dispozitiv e altfel, deci si jocul trebuie configurat dupa un dispozitiv anume... sper ca intelegi!

2 răspunsuri:
| Andreiiiiiiii3737 a răspuns:

Dai contul? Gen vinzi faci schimb sau ceva?

| Cll99 explică (pentru Andreiiiiiiii3737):

Da. Hai sa vb pe insta. cata_2506.catalin. Fac schimb sau vând. Vb acolo